Dzień dobry!
Trwa czerwiec, czas ślubów... Właśnie na czerwcowy ślub miałam przyjemność wykonania kartki ze zdjęciem. Wybrałam białą bazę i białe pudełko z okienkiem. Pudełko przewiązałam wstążką i tak zostało wręczone nowożeńcom.
Spośród zdjęć, które miałam do dyspozycji, wybrałam czarno-białe. Dodatki na kartce, papiery, kwiaty wpisały się w styl elementów, jakie para młoda wybrała na swoje wesele, myślę, że kartka przypadła im do gustu. Przemyciłam nieco różu, bardzo mi tu pasował jako kropla koloru do wiodących odcieni bieli tego projektu.
Użyte produkty:
Serdeczności!


.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz