środa, 2 marca 2022

WYZWANIE MARZEC #3 - WIOSENNE KOLORY

 Witajcie!

Zapraszamy Was na kolejne, już 3cie wyzwanie w tym roku!
Mamy nadzieje, że będzie dla Was miłą odskocznią od tych wszystkich strasznych wydarzeń, które towarzyszą światu.WYTYCZNE WYZWANIA MARCA - WIOSENNE KOLORY

W tym miesiącu zapraszamy Was do tworzenia prac w wiosennych kolorach! Format tym razem jest zupełnie dowolny, ale uwaga, mamy kilka warunków. Po pierwsze musicie w swoich pracach użyć dowolnej bazy kraftowe oraz sznurka naturalnego. Po drugie oczywiście musicie użyć produktu od eco-scrapbooking. Czas trwania wyzwania to 1-25 marca. a wyniki poznacie ostatniego dnia miesiąca.
Do dzieła!

Ja, żeby Was twórczo zainspirować do działania, przygotowałam wiosenną kartkę ślubną. Aczkolwiek jest to praca bardzo uniwersalna - równie dobrze mogłabym dodac napis 100 lat, czy "Kochanej mamie/babci/cioci". 

Do stworzenia kartki użyłam moich ulubionych baz kartkowych, papierów scrapowych, kilku wycinanek z wykrojników, wspomnianego wcześniej sznurka oraz pół perełek, które dodatkowo pokryłam drobnym brokatem. Całość skleiłam oczywiście przy użyciu najlepszego kleju od eco-scrapbooking. Wiem, że Wy również go kochacie.

Pozdrawiam Was ciepło i życzę powodzenia!

Karolina3 komentarze:

  1. a gdzie można zgłaszac prace?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W grupe na facebooku "Tworzymy z Eco-scrapbooking" jest przeznaczony w tym celu album o nazwie "Marzec 2022"

      Usuń