środa, 6 stycznia 2016

DT eco-scrapbooking


Witajcie!

Z ogromną przyjemnością chciałybyśmy przedstawić Wam niesamowicie zdolne dziewczyny, które w roku 2016 będą Was inspirować i zachęcać do scrapbookingowej zabawy.
Ogłaszając nabór do DT nie wiedziałyśmy, że tak ciężko będzie wybrać z całej rzeszy osób, które się zgłosiły - decyzje jednak padły. 
Poniżej przedstawiamy siedem wspaniałych:
... mam na imię Gosia Jonaszek w świecie blogowym znana jako-
Peninia. Mieszkam w malutkiej miejscowości Zabrnie (woj.podkarpackie) 
Jestem pasjonatką sztuki, zwłaszcza malarstwa, grafiki i rysunku.
Uwielbiająca podróże, przygody, miejsca z duszą i klimatem. Zawsze
pełna optymizmu,marzycielka z głową pełną twórczych i zwariowanych
pomysłów, uwielbiająca kawę, kwiaty oraz wszystkie odcienie koloru
brązowego.
Bardzo lubię szyć, malować akwarelami i tuszem...ukończyłam Instytut
Sztuk Pięknych na wydziale grafiki i rysunku warsztatowego.
Scrapbooking odkryłam w 2009 roku i  i od tego czasu stał się on pasją
mojego życia,istnienia...i od tego roku systematycznie piszę swój
blog.
Nie mam jakiegoś ulubionego stylu,choć bardzo lubię vintage...ale w
każdej z moich prac zamykam magiczną cząstkę siebie...swoich przeżyć i
myśli.
Uwielbiam tworzyć z papieru -kartki,albumy,pudełka, kocham prace z mixmediami.
Zabawa z papierem sprawia mi bardzo dużo radości i mam nadzieję,że
nigdy się to nie zmieni!

 Nazywam się Monika Jakubowska, znana w skrapowym świecie jako Monia. Mieszkam w Łęcznej, niewielkim mieście na Lubelszczyźnie. Cięciem i klejeniem papieru zajmuję się od 2008 roku, bloga prowadzę od 2010. Styl moich prac zmieniał się przez lata, ale zawsze lubiłam bogate kompozycje kwiatowe, wycinanki z wykrojników, ciekawe formy kartek i altered art. Bardzo lubię robić albumy, zwykle są one bogate w dodatki. Moje prace są czyste i eleganckie, chociaż coraz bliższy jest mi styl shabby chic.Jestem żoną i mamą dwóch urwisów. Od zawsze fascynowały mnie wszelkie ręczne robótki a kiedy moje dzieci przyszły na świat, szukając kreatywnych zabaw odkryłam scrapbooking :) Pokochałam go od pierwszego wejrzenia - oczywiście!
Teraz jest moim sposobem na chandrę i chwilami przyjemności. Kiedy potrzebuję prezentu dla kogoś to go po prostu robię :) 
W scrapbookingu fascynuje mnie ogrom technik i możliwości, ciągle staram się próbować czegoś nowego oraz pozwalam się spełnić mojej kreatywnej stronie duszy :)
Postaram się ze wszystkich sił stworzyć prace, które mam nadzieję, będą dla Was inspiracją :)


Papier towarzyszy mi od dzieciństwa. Tylko rodzice (no i może siostra) wiedzą jak niezliczoną ilość notesików, kalendarzyków, kredek, nożyczek i kolorowych papierów posiadałam w swoich szafkach! Później rysowałam węglem, sepią, pastelami, malowałam olejami, szyłam albo robiłam na drutach, ale to nie było to co mi w duszy grało. Dopiero całkiem niedawno trafiłam na scrapbooking i okazał się on miłością mojego życia! To, co do tej pory stworzyłam, to dopiero początek, ciągle poznaję nowe techniki, narzędzia uczę się czegoś nowego, poszukuję swojego niepowtarzalnego stylu. Dlatego też gwarantuję ze jeszcze nieraz Was zaskoczę! I już dziś zapraszam to śledzenia moich inspiracji oraz do podziwiania prac całego zespołu Eco-scrapbooking.


Witam, mam na imię Magda, a moje miejsce w sieci to Papierowy Pokój (papierowy-pokoj.blogspot.com). W mojej małej pracowni powstaje najwięcej papierowych projektów, ale także dekoracje, nie tylko z papieru, aranżacje stołu, home decor. Lubię prostą formę i pomysł, dlatego bliski mi jest papier kraft i produkty ze słowem „eco” w nazwie ;) Chętnie pokażę tu moje pomysły na ich wykorzystanie. Dziękuję za zaproszenie do współtworzenia DT i zapraszam do obejrzenia tego, co się tutaj wkrótce zadzieje.Jestem matką, żoną i osobą która uwielbia wolne chwile spędzać na majsterkowaniu, tworzeniu, przerabianiu, alterowaniu .Kocham fotografię, gotowanie, podróże i ciągłe eksperymenty.  Scrapbooking pochłonął mnie całkowicie - od dłuższego czasu digi, ale teraz także ten realny, namacalny pozwala uwolnić ze mnie wszystkie pomysły , przenieść je na papier, tekturkę , cokolwiek co mam pod ręką. To wspaniałe hobby, które pozwala na tworzenie prac w wielu technikach.


Witajcie, tu Marta Turska-Grochocka znana także jako JaMajka. Od kilku lat prowadzę bloga ja-majka.blogspot.com .
Znajdziecie u mnie zarówno spokojne, romantyczne layouty jak i zwariowane art journale pełne barw i faktur. Lubię też czasem zahaczyć o alterowanie przedmiotów, tworzę także Artist Trading Cards czy tradycyjne kwiatowe kartki na rózne okazje. W moich pracach zawieram moje emocje, myśli i refleksje. Inspiruje mnie życie przede wszystkim, jego barwy i odcienie, a także muzyka, książki, przyroda i mój wewnętrzny, prywatny świat. Dziękuję bardzo za możliwość tworzenia dla Ecoscrapbooking, uwielbiam produkty, które wyszły spod Waszych zdolnych rąk.2 komentarze:

  1. Gratulacje dla całego zespołu!!!
    Wypatruję teraz Waszych inspiracji, Eco Scrapbooking to kopalnia wspaniałych możliwości, takie DT na pewno świetnie to zaprezentuje, owocnego roku życzę :)

    OdpowiedzUsuń