środa, 20 kwietnia 2016

Morskie klimaty

Witajcie.
Na pewno znacie różne fantastyczne notesy z Eco-Scrapbooking. Dzisiaj pokażę Wam piękny i solidny notes w granatowej okładce, który zainspirował mnie do stworzenia morskiego kompletu.


Notes ma rozmiar A5, jak każdy produkt w Eco-Scrapbooking, jest bardzo starannie wykonany. Tekturowe okładki są oklejone papierem. Notesy są dostępne w różnych kolorach (białym, brązowym w prążki, granatowym lub zielonym) i różnych grubościach (25, 50 lub 100 kartek ).


Granatowe okładki świetnie skomponowały się z wybranymi przeze mnie papierami. Przód zrobiłam bardziej ozdobny - zrobiłam z tektury shaker-box, który wypełniłam  z rybkami, płatkami miki i mikrokulkami. Nigdy nie wyrzucam sznurków, którymi zapakowane są paczuszki z Eco-Scrapbooking. Kawałek tego właśnie sznurka przywiązałam do do kotwicy. Z tyłu okładki przykleiłam tylko wycięte z tektury koło z dopasowanym kołem sterowym.Wewnątrz okładki notesu również są oklejone granatowym papierem, zrobiłam więc tylko ozdobną kieszonkę na tagi lub notatki.


W komplecie powstała mała karteczka.


A tak wygląda cały zestaw. Jeśli macie ochotę go zdobyć, zapraszam na mój fanpage.


Mam nadzieję, że moja morska inspiracja się Wam spodobała.
Pozdrawiam serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz