I mamy wakacje! Coś, na co uczniowie i nauczyciele czekali przez... ostatnie 10 miesięcy 🙂 A jak koniec roku szkolnego, to mamy też podziękowania i wyrazy wdzięczności.
Ten miętowo-kraftowy bazyliszek 16×16 cm w pudełku powstał dla wyjątkowego wychowawcy. Album jest dość mały, ale rozbudowałam go tak, że spokojnie pomieścił 22 zdjęcia + podziękowania na pierwszej stronie.
Wyszedł pokaźnych rozmiarów grubasek, udało mi się wprowadzić do niego trochę warstw i ozdób. A te sznureczki, które widać w kieszonkach między kartkami, to uchwyty do łatwiejszego wyciągania małych tagów, na których młodzież napisała osobiste podziękowania i życzenia dla ukochanego matematyka i wychowawcy.
Mam nadzieję, że spodobał Wam się ten pomysł na podziękowania za kilkuletni trud wychowawczy. Taki album to naprawdę piękna pamiątka od wdzięcznych uczniów.
Użyłam:
Uściski!
Magda














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz